Agencja MAM Nieruchomości

Agencja MAM Nieruchomości oferuje usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i najmie mieszkań, domów, działek i obiektów komercyjnych, na rynku wtórnym i pierwotnym oraz zarządzania najmem nieruchomości, w tym mieszkań, na terenie Warszawy, Płocka i ich okolic.

Celem firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, dla osób ceniących sobie profesjonalizm, indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo ich majątku.


Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami przygotujemy odpowiednią ofertę rynkową, różnorodną i nowoczesną jej prezentację, znajdziemy kontrahenta, pomożemy w negocjacjach, sprawdzimy dokumenty i przeprowadzimy przez formalności prawne. Z nami będziesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób bezpieczny.

Jedną ze specjalności Agencji MAM Nieruchomości jest pośrednictwo w sprzedaży i kupnie nieruchomości posiadających problemy prawne i finansowe, obciążonych prawami, roszczeniami, ograniczeniami i hipoteką.

W sytuacji, gdy nasi Klienci nie chcą korzystać z kompleksowych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, oferujemy płatne usługi, które okazują się pomocne na poszczególnych etapach sprzedaży/wynajmu/kupna nieruchomości. Najczęściej wybierane to:

• sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości

• przygotowanie profesjonalnej oferty rynkowej, której głównymi elementami będą opis reklamowy i dokumentacja zdjęciowa

• oględziny nieruchomości w celu określenia jej właściwej ceny

• przygotowanie dokumentacji niezbędnej do dokonania transakcji


Jako zarządca nieruchomości obsługujemy cały proces związany z najmem nieruchomości w zakresie uzgodnionym z Właścicielem.

Zakres usług ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, i może obejmować:

- przygotowanie nieruchomości do wynajmu

- poszukiwanie i odpowiedni dobór Najemcy

- przygotowanie i podpisanie umowy najmu

- protokolarne przekazanie nieruchomości Najemcy w użytkowanie

- monitorowanie terminowości opłat wnoszonych przez Najemcę

- rozliczanie mediów

- kontrola użytkowania nieruchomości przez Najemcę

- reagowanie na usterki i awarie

- obsługa korespondencji Właściciela

- utrzymywanie kontaktu z administracją nieruchomości i dostawcami mediów

- rozwiązanie umowy najmu i rozliczenie końcowe

Celem naszych działań jest uwolnienie Właściciela od wszystkich czynności związanych z wynajmem swojej nieruchomości, które my wykonujemy pod jego nieobecność. Przejmiemy jego obowiązki i będziemy go reprezentować przed Najemcą, administratorem nieruchomości, dostawcami mediów itd.


Zapraszamy do współpracy !