Usługi pośrednictwa - Agencja MAM Nieruchomości

Agencja MAM Nieruchomości oferuje kompleksowe usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i najmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, na rynku wtórnym i pierwotnym, na terenie Warszawy, Płocka i okolic w ramach zawieranych z Klientami umów pośrednictwa.

Jako pośrednik przygotujemy odpowiednią ofertę rynkową, różnorodną i nowoczesną jej prezentację, znajdziemy kontrahenta, pomożemy w negocjacjach, sprawdzimy dokumenty i przeprowadzimy przez formalności prawne. Z nami będziesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób bezpieczny.


Specjalnie dla Sprzedających swoją nieruchomość przygotowaliśmy limitowaną ofertę "PROWIZJA OD 1%".


Jedną ze specjalności Agencji MAM Nieruchomości jest pośrednictwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości posiadających problemy prawne i finansowe, obciążonych prawami, roszczeniami, ograniczeniami i hipoteką.
W sytuacji, gdy nasi Klienci nie chcą korzystać z kompleksowych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, oferujemy płatne usługi, które okazują się pomocne na poszczególnych etapach samodzielnej sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości. 

Najczęściej wybierane to:

• sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości

• przygotowanie profesjonalnej oferty rynkowej, której głównymi elementami będą opis reklamowy i dokumentacja zdjęciowa

• oględziny nieruchomości w celu określenia jej właściwej ceny

• przygotowanie dokumentacji niezbędnej do dokonania transakcji

Przygotowujemy także ofertę indywidualną, według określonych potrzeb Klienta.