Usługi pośrednictwa oferowane przez biuro MAM Nieruchomości

MAM Nieruchomości oferuje kompleksowe usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i najmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, na rynku wtórnym i pierwotnym, na terenie Warszawy, Płocka i okolic w ramach zawieranych z Klientami umów pośrednictwa.

Jako pośrednik przygotujemy odpowiednią ofertę rynkową, różnorodną i nowoczesną jej prezentację, znajdziemy kontrahenta, pomożemy w negocjacjach, sprawdzimy dokumenty i przeprowadzimy przez formalności prawne. Z nami będziesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób bezpieczny.


Specjalnie dla Sprzedających swoją nieruchomość przygotowaliśmy limitowaną ofertę "SPRZEDAJ BEZ PROWIZJI".


Jedną ze specjalności biura MAM Nieruchomości jest pośrednictwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości posiadających problemy prawne i finansowe, obciążonych prawami, roszczeniami, ograniczeniami i hipoteką.
W sytuacji, gdy nasi Klienci nie chcą korzystać z kompleksowych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, oferujemy płatne usługi, które okazują się pomocne na poszczególnych etapach samodzielnej sprzedaży/wynajmu nieruchomości.

Usługi pomocne przy sprzedaży/wynajmie:

  • sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości
  • przygotowanie profesjonalnej oferty rynkowej, której głównymi elementami będą opis reklamowy i dokumentacja zdjęciowa
  • oględziny nieruchomości w celu określenia jej właściwej ceny ofertowej
  • eksponowanie oferty na kilkudziesięciu największych branżowych portalach internetowych, wprowadzenie oferty do bazy Klientów poszukujących, mailing do osób, dla których oferta spełnia preferowane wymagania
  • reklama bezpośrednia na nieruchomości, np. umieszczenie dedykowanego banera reklamowego
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do dokonania transakcji - polecamy szczególnie

Przygotowujemy także ofertę indywidualną, według określonych potrzeb Klienta.