Sprzedaj bez prowizji

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość skorzystaj z usług Agencji MAM Nieruchomości.

Specjalnie dla Sprzedających przygotowaliśmy limitowaną ofertę "SPRZEDAJ BEZ PROWIZJI".

Jak zapewne wiesz, biura nieruchomości za usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości pobierają prowizję w wysokości 2-5% wartości nieruchomości. Policzmy, gdy za pośrednictwem biura sprzedasz mieszkanie za 500 000 zł będziesz musiał zapłacić pośrednikowi wynagrodzenie w kwocie co najmniej 10 000 zł. Jeżeli masz do sprzedania działkę z domem za powiedzmy 1 500 000 zł prowizja agenta wyniesie około 50 000 zł.

Czym różni się nasze biuro nieruchomości? Wybierając nasze usługi nie będziesz musiał płacić nam prowizji końcowej od sprzedaży.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możesz zmniejszyć koszty sprzedaży nieruchomości do absolutnego minimum.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie - tel. 720 708 414.


Zostań naszym Klientem! Zapewnimy Ci bezpieczną i szybką transakcję!


Oferta dotyczy nieruchomości położonych w Warszawie, Płocku i w ich okolicach.

Oferta "SPRZEDAJ BEZ PROWIZJI" jest ograniczona czasowo i ilościowo.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Agencja MAM Nieruchomości oferuje kompleksowe usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i najmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, na rynku wtórnym i pierwotnym, na terenie Warszawy, Płocka i okolic w ramach zawieranych z Klientami umów pośrednictwa.


Jako pośrednik przygotujemy odpowiednią ofertę rynkową, różnorodną i nowoczesną jej prezentację, znajdziemy kontrahenta, pomożemy w negocjacjach, sprawdzimy dokumenty i przeprowadzimy przez formalności prawne. Z nami będziesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób bezpieczny.

Drugim, nie mniej ważnym, segmentem działalności firmy MAM Nieruchomości jest zarządzanie najmem nieruchomości, w szczególności lokali mieszkalnych.

Zapraszamy do współpracy !